Reedel, 28. septembril toimub üleeuroopaline koolispordipäev. Selle raames korraldab Võru Kesklinna Kooli pere heategevusliku jooksu/kõnni Võru linna tänavatel. Umbes 5 km rada lookleb mööda Võru linna tänavaid. Rada on sobilik ka beebikäruga tulijatele. Jalgrattaid, tõukerattaid, rulasid, rulluiske ja muid taolisi palume küll rajale mitte võtta.

Jooks toimub tasuta, kuid osalejatel on võimalik teha head nii oma tervisele kui ka meie koolile. Kel võimalus ja soov annetada, siis palume annetuse kas tuua Võru Kesklinna Kooli kantseleisse (Vabaduse 12) või kanda MTÜ Võru Kesklinna Kool arvelduskontole a/a EE112200221058285601. Saadud toetame Võru Kesklinna Kooli mänguväljaku loomist, et meie kooliõu kutsuks liikuma igal vahetunnil.

Start antakse kell 18.00 Roosi tn staadionil ja finiš on samas kohas.

Kohtumiseni rajal.