16.märtsil toimusid Võru Spordikeskuses maakonna koolinoorte MV sisekergejõustikus. Meie kooli õpilased saavutasid rohkelt auhinnalisi kohti ja tegid palju häid tulemusi.
Marta-Mia Lepp saavutas T U14 vanuseklassisI 60m jooksus ja 60m tõkkejooksus I koha ja kauguhüppes II koha.
Erika Udras saavutas T U14 600m jooksus II koha ja samal distantsil oli III Hanna-Liisa Kallas.
U 14 vanuseklassi poiste seas saavutas Mattias Lehtna I koha kõrgushüppes ning II kohad kaugushüppes ja 60m tõkkejooksus.
Kaisa Kuragin oli parim tüdrukute U 16 tõkkejooksus ning saavutas II koha kõrgushüppes. Sama vanuseklassi 600m jooksu võitis Eva Lotta Joonas. Marie Johanson saavutas U 16 vanuseklassis kaugushüppes III koha.
Poiste U 16 vanuseklassis saavutas Anders Veidner II koha kuulitõukes ning Sander Koobak II koha kõrgushüppes ja III koha 200m jooksus.
U 18 vanuseklassis saavutas Karmen Tugedam II kohad kaugushüppes, kuulitõukes ja kõrgushüppes. Sama vanuseklassis jõudis Karola Sepp nii 60m kui 200m jooksus II kohale.
Markus Lehtna oli parim poiste U 18 vanuseklassi kuulitõukes.
Kiidame kõiki osalejaid vapra võistlemise eest ning täname abis olnud kohtunikke.